Tiskové středisko

Tiskové
zprávy

26.10.2016

Dvě nejnovější budovy BB Centra plně obsazené

 BB Centrum, multifunkční areál na Praze 4, má plně obsazené dvě nejnovější administrativní budovy – Budovu G a DELTU. Ke stávajícím nájemcům budovy DELTA se připojily: nezávislá farmaceutická společnost PRO.MED.CS Praha, ABB, společnost působící v oblasti energetiky a automatizace, společnost vyvíjející bezpečnostní software Trend Micro (EMEA) Limited a startup zaměřený na softwarové produkty Green Light Solutions. Společnost HEWLETT-PACKARD zároveň dokončila druhou etapu stěhování do nových kanceláří. Do Budovy G se od října nastěhovala společnost pro výrobu maziv  Klüber Lubrication CZ, od listopadu zde bude sídlit Škoda JS, dodavatel technologií pro jadernou energetiku a administrativní část soukromé zdravotnické sítě TeamPrevent-Santé se do Budovy G nastěhuje začátkem prosince.

Budova DELTA, nejmladší přírůstek administrativních budov v pražském BB Centru, pronajala své poslední volné plochy a nyní má obsazeno všech 41 400 m2 ploch. Noví nájemci se tak stali sousedy společností Microsoft, Skype Czech Republic, HEWLETT-PACKARD a HP Inc Czech Republic. Budova DELTA byla navržena architektonickou kanceláří Aulík Fišer architekti a v letošním roce obdržela certifikát BREEAM na úrovni Very Good.

Komorně pojatá Budova G, v pořadí 11. administrativní budova v BB Centru, s pronajímatelnou plochou 5 700 m2 kancelářských prostor ve čtyřech nadzemních podlažích a 1 000 m2 obchodních ploch v přízemí pochází z architektonického studia ATELIER 8000. Byla dokončena v roce 2013 a v loňském roce získala certifikát BREEAM na úrovni Very Good. Mezi nájemce Budovy G patří společnosti: Mars Multisales Central Europe, Royal Canin Czech & Slovak Republics, FIAT CHRYSLER AUTOMOBILES ČR a SII.

Obě budovy, jak Budova G, tak i DELTA, jsou dobře dopravně dostupné městskou hromadnou dopravou i automobilem. V budovách je dostatečný počet parkovacích míst pro nájemce i veřejný parking pro návštěvy a veřejnost. Jako většina budov v BB Centru mají obě budovy vlastní střešní terasu se zelení a příjemným posezením. Budova G se pyšní krásně upraveným zeleným vnitroblokem, který je k dispozici všem nájemcům a u DELTY je ojedinělé říční koryto a další vodní prvky. Součástí budov nebo v  krátké docházkové vzdálenosti je široký výběr restaurací, obchodů a dalších služeb, které BB Centrum poskytuje. Jsem rád, že společnosti, které si vybraly BB Centrum za své sídlo či pro provozování svého byznysu, dokázaly ocenit nejen prvotřídní kancelářské prostory, ale i ostatní výhody BB Centra. Velmi mě těší, že BB Centrum je v povědomí firem takzvanou dobrou adresou,“ doplňuje Vladimír Klouda, Výkonný ředitel  PASSERINVEST GROUP. 

 

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne:

Kristýna Samková, Head of PR and Marketing dept.

PASSERINVEST GROUP, a.s.

Tel.: (+420) 221 582 111

Mobil: (+420) 602 186 708

E-mail: Kristyna.Samkova@Passerinvest.cz

www.passerinvest.cz, www.bbcentrum.cz

 

Marcela Štefcová

Crest Communications a.s.

Tel.: (+420) 222 927 125

Mobil: (+420) 731 613 669

E-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz