Tiskové středisko

Tiskové
zprávy

28.4.2016

BB Centrum je adresou úspěšných firem

BB Centrum, multifunkční areál na Praze 4, je adresou hned několika společností, které se umístily v žebříčku 100 obdivovaných firem v České republice, CZECH TOP 100. Společnost PASSERINVEST GROUP, a.s., která za projektem BB Centrum stojí, se letos poprvé probojovala do první desítky tohoto žebříčku.  

PASSERINVEST GROUP, přední česká developerská a investiční společnost, se v žebříčku 100 obdivovaných firem České republiky roku 2016 umístila v první desítce – All stars.

Mezi dalšími nejúspěšnějšími v hodnocení CZECH TOP 100 jsou mimo jiné i společnosti ČEZ, a. s., ŠKODA AUTO a.s., MICROSOFT s. r. o. nebo O2 Czech Republic a. s., které mají svoji adresu v multifunkčním areálu BB Centrum na Praze 4. Zásluhu na tom, že si BB Centrum vybraly právě jedny z nejúspěšnějších společností, má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, vstřícný vztah k nájemcům-uživatelům budov
a zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.

BB Centrum je projektem společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. Tento multifunkční areál nabízí špičkové administrativní a retailové prostory k pronájmu, zároveň jej doplňují dva rezidenční projekty, společenské centrum, unikátní wellness a fitness centrum, základní a mateřská škola a také Baarův park a park Brumlovka s velkým dětským hřištěm a relaxačními, zelenými plochami.

 

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne:

Kristýna Samková, Head of Marketing and PR

PASSERINVEST GROUP, a.s.

Tel.: (+420) 221 582 111

Mobil: (+420) 602 186 708

E-mail: Kristyna.Samkova@Passerinvest.cz

www.passerinvest.cz, www.bbcentrum.cz

 

Ing. Marcela Štefcová

Crest Communications a.s.

Tel.: (+420) 222 927 125

Mobil: (+420) 731 613 669

E-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz