Tiskové středisko

Tiskové
zprávy

14.2.2016

Zamilovaná KnihoBudka v BB Centru

BB Centrum představí svou KnihoBudku v Baarově parku na svatého Valentýna v novém. Úspěšná veřejná knihovna vymění částečně svůj knižní repertoár a nabídne až do konce února čtenářům knihy s romantickou tématikou. Na své si přijdou čtenářky nejen červené knihovny ale i skutečných životních příběhů.

Návštěvníci Baarova parku, zaměstnanci a nájemci BB Centra, ale také široká veřejnost si mohou od pátku 12. února do konce měsíce vypůjčit v KnihoBudce v Baarově parku knihy se zamilovanou tématikou nebo je naopak přinést. KnihoBudka má k této příležitosti tematický nový polep a zájemci o romantickou literaturu ji určitě nepřehlédnou.

„KnihoBudka byla do BB Centra umístěna v srpnu loňského roku a setkala se s obrovským úspěchem, což nás velmi těší. Velký zájem o knihy nás inspiroval k nápadu tematicky ji zapojit do některého z významných dnů v roce,“ říká Kristýna Samková, vedoucí marketingu PASSERINVEST GROUP. „Den svatého Valentýna jsme tak protáhli na celý únor a samozřejmě budeme rádi, když si stávající knihy najdou své čtenáře a naopak do knihobudky nové knihy přibudou. Takový je princip knihovny…“

Pravidla používání KnihoBudky zůstávají stejná. Čtenáři si mohou bezplatně vypůjčit a odnést jakoukoliv knihu dle vlastního výběru. Pro vypůjčení není stanovena žádná výpůjční lhůta, vrátit titul je možné kdykoliv. Dotyčný má tedy možnost přečíst si knihu v klidu a nemusí se obávat pokuty za pozdní vrácení. A pokud čtenáři chtějí, mohou naopak KnihoBudku obohatit o výtisk z vlastní knihovny a podělit se tak o něj s ostatními nadšenými čtenáři.

BB Centrum je jedním z největších a nejúspěšnějších developerských projektů v České republice. Není to však jen administrativní centrum – BB Centrum je i multifunkčním komplexem s veškerou občanskou vybaveností. Nabízí možnost bydlení i pracovní příležitosti, relaxaci, vzdělání, ale
i kulturní vyžití. Na začátku letošního února byly posíleny autobusové linky BB1 a BB2 spojující BB Centrum se stanicí metra Budějovická o dva nové elektrobusy. Jedná se o první elektrobusy nasazené do ostrého provozu pražské hromadné dopravy, které mohou návštěvníci BB Centra navíc využívat zcela bezplatně.

Novinky a aktuální informace o dění v BB Centru naleznete na http://www.facebook.com/BBCentrum.

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne:

Kristýna Samková, Head of PR and Marketing

PASSERINVEST GROUP, a.s.

Tel.: (+420) 221 582 111, fax: (+420) 222 515 521

E-mail: Kristyna.Samkova@Passerinvest.cz

www.passerinvest.cz, www.bbcentrum.cz

 

Marcela Štefcová

Crest Communications a.s.

Tel.: (+420) 222 927 125

Mobil: (+420) 731 613 669

E-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz