Tiskové středisko

Tiskové
zprávy

15.10.2015

Slavnostní otevření budovy DELTA v BB Centru

Radim Passer, předseda představenstva PASSERINVEST GROUP, a.s.

PASSERINVEST GROUP, přední česká developerská a investiční společnost, uspořádala slavnostní večer u příležitosti dokončení administrativní budovy DELTA – 17. projektu multifunkčního areálu BB Centrum v pražské Michli. Budova DELTA je největší a zároveň nejzelenější budovou v BB Centru a jejími hlavními nájemci jsou společnosti Hewlett-Packard a Microsoft.

 Mottem večera bylo spojení přírody a moderních technologií, které přesně vystihuje pojetí samotné budovy. Po celý večer byl připraven zajímavý doprovodný program, včetně speciálních světelných efektů, které zvýraznily okolí celé budovy i unikátních vodních prvků. Účastníci galavečera měli možnost navštívit střešní terasu se zahradou, která čítá téměř 1 900 m2 nebo shlédnout výstavu „Průběh stavby budovy DELTA“. S velkým zájmem se setkala také komentovaná prohlídka kancelářských prostor včetně zákaznického centra společností Microsoft a Skype.

 „Nenašli bychom lepší příležitost na neformální setkání než je právě otevření naší nové a největší budovy. Jsem rád, že si mohli nejenom nájemci BB Centra ale i všichni hosté prohlédnout designové a netradiční kancelářské prostory společností Microsoft a vychutnat si jedinečný výhled z terasy budovy DELTA. Doufám, že se všem podařilo alespoň na chvíli zapomenout na všední starosti a užít si příjemný večer,“ komentoval slavnostní otevření Radim Passer, předseda představenstva společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s.

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne:

Mgr. Vendula Malochová, Marketing manager

PASSERINVEST GROUP, a.s.

Tel.: (+420) 221 582 111, fax: (+420) 222 515 521

Mobil: (+420) 605 318 974

E-mail: Vendula.Malochova@Passerinvest.cz

www.passerinvest.cz, www.bbcentrum.cz

 

Ing. Marcela Štefcová

Crest Communications a.s.

Tel.: (+420) 222 927 125

Mobil: (+420) 731 613 669

E-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz