Tiskové středisko

Tiskové
zprávy

30.9.2015

Setkání primátora města Ostravy s investory v projektu Nová Karolina Park


Budova Nová Karolina Park se stala místem setkání a diskuze ostravského primátora Tomáše Macury s Radimem Passerem, předsedou představenstva PASSERINVEST GROUP, a.s., a se zástupci společností ABB s.r.o. a AXA Assistance CZ, s.r.o. Setkání upevnilo a rozšířilo vzájemnou spolupráci mezi vedením města a společnostmi působícími v Ostravě.

Primátor Ostravy Tomáš Macura se setkal s Radimem Passerem, předsedou představenstva PASSERINVEST GROUP, Hannu Kasi, generálním ředitelem ABB, Vladimírem Kyselou, ředitelem regionu střední a východní Evropa AXA Assistance, a Filipem Chlebišem, regionálním zástupcem agentury Czechinvest.

Na programu společného dopoledne byla návštěva a prohlídka prostor společností ABB a AXA v budově Nová Karolina Park včetně prezentací a představení obou společností. Nechyběla ani diskuse zejména na téma vzájemné spolupráce v oblasti lidských zdrojů, podpory technického vzdělávání a ve výuce cizích jazyků.

„Jsem rád, že toto přínosné setkání s panem primátorem Macurou a zástupci společností proběhlo právě v našem projektu Nová Karolina Park. Společně jsme projednali zejména důležité otázky týkající se nedostatku kvalifikovaných lidských zdrojů na Ostravsku, se kterými se potýkají obě společnosti, a diskutovali jsme o možnostech vzájemné spolupráce při hledání způsobů podpory odborného vzdělávání. Dále jsme řešili možnosti týkající se potenciálních investorů pro ostravský kraj nebo tématu dopravy,“ komentoval setkání Radim Passer, předseda představenstva PASSERINVEST GROUP.

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne:

Mgr. Vendula Malochová, Marketing manager
PASSERINVEST GROUP, a.s.
Tel.: (+420) 221 582 111, fax: (+420) 222 515 521
Mobil: (+420) 605 318 974
E-mail: vendula.malochova@passerinvest.cz
www.passerinvest.cz  www.novakarolinapark.cz


Ing. Marcela Štefcová
Crest Communications a.s.
Tel.: (+420) 222 927 125
Mobil: (+420) 731 613 669
E-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz
www.crestcom.cz