Tiskové středisko

Tiskové
zprávy

21.4.2015

Puzzle Salads otevřel pobočku v pražském BB Centru

 Obchodní prostory budovy FILADELFIE v BB Centru na Praze 4 si pro svou druhou pražskou pobočku vybral salátový bar Puzzle Salads. BB Centrum tak nabízí nájemcům, jejich zaměstnancům a všem návštěvníkům další příjemný prostor pro lehký a zdravý oběd, krátký odpočinek či setkání s rodinou a přáteli.

 Puzzle Salads připravuje pro své zákazníky denně čerstvé domácí polévky, několik druhů salátů, které jsou míchány přímo před kupujícím, sladké a slané pečivo vlastní výroby, domácí limonády a výbornou kávu. Pokud nebudou mít návštěvníci právě chuť na žádný salát z nabídky, mohou si ho nechat připravit čistě podle své chuti. Veškerý nabízený sortiment si je samozřejmě možné odnést s sebou.

 Otevřeno je ve všední den od 10:30 do 17:30 hod v přízemí budovy FILADELFIE v Želetavské ulici. Vchod do jednotky je možný jak z terasy od Baarova parku, tak přímo z budovy. Na ploše 136 m2 je k dispozici 30 míst k sezení a v letních měsících se jejich počet rozroste o dalších 18, která budou na venkovní předzahrádce s výhledem na vodní fontánu a Baarův park.

 „BB Centrum už dnes není jen administrativním centrem, ale je skutečnou městskou částí s prostory k bydlení, aktivnímu odpočinku a relaxaci. Je to místo s plnou občanskou vybaveností,“ popisuje Václav Černý, Sales Manager společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s., a dodává, „a nyní nabízí svým obyvatelům i návštěvníkům další speciální prostor pro oběd či pro chvíli relaxace nejen s kávou. Jsem přesvědčený, že díky snadnému přístupu z Baarova parku uvítají tuto možnost občerstvení při hrách v parku také maminky s dětmi.“

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne:

Mgr. Vendula Malochová, Marketing manager

PASSERINVEST GROUP, a.s.

Tel.: (+420) 221 582 111, fax: (+420) 222 515 521

Mobil: (+420) 605 318 974

E-mail: Vendula.Malochova@Passerinvest.cz

www.passerinvest.cz, www.bbcentrum.cz

 

Ing. Marcela Štefcová

Crest Communications a.s.

Tel.: (+420) 222 927 125

Mobil: (+420) 731 613 669

E-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz

 

O developerovi

PASSERINVEST GROUP, a. s., je ryze česká developerská společnost, jejíž jméno je spojováno zejména s realizací multifunkčního areálu BB Centrum v Praze 4 – Michli. Tímto, svého druhu nejúspěšnějším a nejrozsáhlejším českým projektem si společnost založená roku 1991 Radimem Passerem vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, vstřícný vztah k nájemcům-uživatelům budov a zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí. Ve svém portfoliu má PASSERINVEST GROUP další zajímavé developerské projekty.