Tiskové středisko

Tiskové
zprávy

8.2.2013

V BB Centru je dokončován již 16. projekt – administrativní Budova G; vzorovou kancelář si lze prohlédnout již nyní

Ve čtvrtém kvartále letošního roku bude v komplexu BB Centra v Praze 4 - Michli dokončen další, v pořadí již 16. projekt tohoto administrativního areálu - budova označená písmenem G. Již nyní však zde mají zájemci o pronájem kancelářských prostor v této budově možnost navštívit kompletně vybavenou vzorovou kancelář.

Showroom o velikosti 40 metrů čtverečních připravil developer projektu, společnost PASSERINVEST GROUP, ve spolupráci s firmou TECHO. Ta je předním výrobcem a dodavatelem kancelářského nábytku a celý showroom svým nábytkem vybavila. Návštěva a prohlídka ukázkové kanceláře, umístěné do druhého nadzemního podlaží budovy G, je možná kdykoli po telefonické domluvě. Nová administrativní budova G leží na  severovýchodním okraji  BB Centra mezi ulicemi Michelská

a Baarova. Na čtyřech nadzemních podlažích nabízí celkem 5 500 metrů čtverečních variabilních kancelářských ploch - k dispozici jsou zde jak prostorné kanceláře, tak menší jednotky o ploše od 250  metrů čtverečních. Přízemí budovy představuje 1 000 metrů čtverečních pronajímatelných ploch určených pro showroom, pobočku, obchod či služby. Uživatelům i návštěvníkům budovy je určeno 148 komfortních parkovacích míst situovaných do podzemního podlaží.

Budova G je, podobně jako ostatní projekty společnosti PASSERINVEST GROUP, ohleduplná vůči životnímu prostředí. Má energetický štítek B a dle BREEAM je certifikována jako zelená budova.

O BB CENTRU

Developerem rozsáhlého komplexu BB Centra je ryze česká developerská společnost PASSERINVEST GROUP, a.s., která v polovině června roku 2012 oslavila 20. výročí svého založení. BB Centrum v současné době tvoří 15 dokončených objektů o celkové ploše dosahující téměř 200 tisíc m2. Součástí BB Centra je i exkluzivní moderní fitness a wellness Balance Club Brumlovka,  Společenské centrum, Základní a mateřská škola a dále Baarův park o rozloze cca 1 ha. V dubnu loňského roku byl v jeho sousedství dokončen a zkolaudován další unikátní projekt společnosti PASSERINVEST GROUP – Rezidenční park Baarova se 139 bytovými jednotkami určenými k prodeji i pronájmu.

Lokalita, v níž BB Centrum stojí, disponuje skvělou dopravní dostupností i výbornou občanskou vybaveností. Najdete zde jak školy, školky či společenské centrum, tak restaurace, kavárny, moderní sportovní zařízení (fitness a wellness klub Brumlovka), lékárnu i ordinace lékařů. Přímo před budovou G se nachází zastávka autobusu MHD, který zajišťuje rychlé spojení se stanicí metra Budějovická či Kačerov. Lidem pracujícím v BB Centru slouží i kyvadlová autobusová doprava, která byla po dohodě s nájemci areálu zavedena již v květnu roku 2007.

Více informací Vám poskytne:

Mgr. Vendula Malochová, Marketing manager

PASSERINVEST GROUP, a.s.

Tel.: (+420) 221 582 111, fax: (+420) 222 515 521

Mobil: (+420) 605 318 974

E-mail: vendula.malochova@passerinvest.cz, www.passerinvest.cz, www.bbcentrum.cz