Tiskové středisko

Tiskové
zprávy

23.5.2011

Hrubá stavba Rezidenčního parku Baarova dokončena!

Rezidenční park Baarova je moderní bytový projekt, který se nachází v těsné blízkosti komplexu BB Centra na Praze 4. Projekt nabízí 139 bytových jednotek v dispozicích od 2 + kk do 6 + kk v rozměrech 50 m² - 170m². Skládá se ze tří samostatných objektů, bytových domů, mezi nimiž vznikne moderní vnitroblok. Václav Černý, sales manager společnosti PASSERINVEST GROUP, k projektu říká: „S dokončením hrubé stavby dostal projekt svoji reálnou tvář. Pro naše klienty jsme v této fázi připravili stavebně dokončený vzorový byt a také jsme se snažili pomocí vizualizací společných prostor jako je recepce, chodby a jednotlivé vstupy přiblížit klientům jejich konečnou podobu. “

29. května 2011 proběhne v Rezidenčním parku Baarova Den otevřených dveří, kde si zájemci o nové bydlení budou moci od 11 do 17 hodin prohlédnout již zmíněný vzorový byt. Připraven bude také bohatý program, nejen pro dospělé, ale i děti. V sousední základní škole bude probíhat Den dětí s Elijášem, kde bude připravena řada soutěží, atrakcí a vystoupení.

Lokalita, v níž se Rezidenční park Baarova nachází, se může pochlubit výbornou dopravní dostupností (jedna stanice autobusem z metra Budějovická a přímé napojení na pražskou magistrálu) a bohatou občanskou vybaveností. Kromě celé řady obchodů a služeb zde noví majitelé naleznou několik restaurací a kaváren, wellness a fitness Balance Club Brumlovka nebo zelenou oázu v podobě Baarova parku, který těsně navazuje na rezidenční projekt. Nechybějí zde ani zdravotnická zařízení, lékárna, dětské a multifunkční hřiště, mateřská a základní škola nebo Společenské centrum. Všechny tyto služby výrazně zvyšují kvalitu bydlení v Rezidenčním parku Baarova.

Za architektonickým návrhem Rezidenčního parku Baarova stojí studio CMC architects, generálním dodavatelem je PSJ a financující bankou UniCredit Bank.

www.baarova.cz