Tiskové středisko

Tiskové
zprávy

11.4.2011

PASSERINVEST GROUP paří k nejobdivovanějším firmám v zemi

Za projektem hodnocení firem stojí Sdružení CZECH TOP 100, které zahájilo svou iniciativu již v roce 1994.
Žebříček „100 obdivovaných firem ČR“ vzniká od roku 1999 podle stanovených kritérií, jakými jsou např. dlouhodobá hodnota firmy, kvalita výrobků, schopnost přilákat a udržet talentované zaměstnance, odpovědnost k životnímu prostředí, vztah ke společnosti a podpora obecně prospěšných projektů atd. Firmy jsou přitom vybírány komisí sestavenou z manažerů významných společností, finančních analytiků, zástupců odborových svazů, sdružení a profesních asociací a dalších ekonomických odborníků. Letošní ročník je již dvanáctým.
Také nájemci BB Centra, jež je největším projektem společnosti PASSERINVEST GROUP, a. s., v žebříčku zabodovali – Skupina ČEZ se umístila na celkovém druhém místě, úspěch zazanemanal i Microsoft a Telefonica O2.
Na čele žebříčku v pořadí tzv. „All Stars“ obhájily svoje pozice Škoda Auto a Skupina ČEZ a po roční odmlce se mezi oceněné vrátila i Česká pojišťovna. Dlouhodobě si svoje pozice mezi TOP 10 udržuje Student Agency, Kofola, Komerční banka, Plzeňský Prazdroj, Česká spořitelna, Agrofert Holding a Linet. Místo mezi nejobdivovanějšími tentokrát nezbylo na Zentivu.