Tiskové středisko

Tiskové
zprávy

15.10.2009

Budova FILADELFIE dosáhla nejvyššího bodu

„Praha 4 je stále kancelářsky velmi oblíbenou a poptávanou lokalitou. Pokud v současné době přijde potenciální nájemce s požadavkem na prostory o ploše větší než 2000 m2 maximálně na dvou podlažích, tak právě pro něj bude FILADELFIE s celkovou plochou kanceláří 30 tisíc m2 a se 1760 m2 na typickém podlaží ideální a zřejmě jedinou volbou. Načasování dokončení stavby považuji za velmi šťastné, jelikož v příštím roce bude FILADELFIE jednou z mála dokončených kancelářských budov na území naší republiky,“ vysvětluje předseda představenstva společnosti PASSERINVEST GROUP, a. s., Radim Passer.
Sedmnáctipodlažní FILADELFIE nabídne kromě kancelářských prostor také bohatou paletu obchodů a služeb na celkové ploše více než 4500 m2. Stávající nabídka služeb BB Centra bude díky dalším obchodním možnostem ještě rozšířena. V nové multifunkční budově vznikne na přání nájemců BB Centra i lidí z blízkého okolí například minimarket, drogerie, čistírna a prádelna oděvů, rychlé občerstvení, zlatnictví, obchod s pánskou módou, ale i restaurace, kavárna a další služby. V bezprostředním okolí budovy navíc vyroste i rozsáhlý park doplněný vodním prvkem. Díky další zeleni bude BB Centrum typickou ukázkou moderní kancelářské polyfunkční architektury, která zohledňuje i volný čas. Park přinese BB Centru nejen nezbytnou zeleň, ale i celou řadu atrakcí a prvků pro aktivní trávení volného času.
Stavba budovy FILADELFIE byla zahájena v květnu loňského roku. Generálním dodavatelem stavby je společnost PSJ, a.s., za architektonickým konceptem stojí architektonická kancelář DaM spol. s r. o., investorem projektu je společnost PASSERINVEST GROUP, a. s., výstavbu financuje UniCredit Bank.