Tiskové středisko

Tiskové
zprávy

30.8.2007

BUDOVA GAMMA PRODÁNA

Vlajková loď michelského BB Centra a jeho dosud největší kancelářská budova - Gamma, změnila majitele. Developer - společnost Passerinvest Group prodal letos dokončenou budovu Gamma rakouské společnosti Immoeast, která po této transakci vlastní více než polovinu celkové podlahové plochy celého kancelářského komplexu BB Centra.

Svým architektonickým řešením se Gamma, oceněná titulem TOP INVEST 2006, řadí k nejpůsobivějším moderním administrativním budovám. V současné době je plně obsazena jediným nájemcem - společností Telefónica O2 Czech Republic. Gamma disponuje celkem 30 000 m2 kancelářské plochy v deseti podlažích. V přízemní našly své sídlo dvě provozovny - francouzská restaurace Le Pavillon sousedící s kavárnou a prodejnou kávy a čaje.

Gamma se stala čtvrtou kancelářskou budovou BB Centra, jež je vlastněna společností Immoeast. Na začátku roku 2007 byly zakoupeny již tři nemovitosti o celkové výměře 73 000 m2, také kompletně pronajaté společnostem Telefónica O2 Czech Republic, GE Money Bank, 3M a Hewlett Packard.