Tiskové středisko

Tiskové
zprávy

21.6.2007

PASSERINVEST GROUP SLAVÍ 15 LET!

Developerská společnost Passerinvest Group, jejímž klíčovým projektem je BB Centrum v pražské Michli, slaví letos již 15. výročí svého založení. Zakladatelem a majoritním vlastníkem společnosti zaměřené především na výstavbu administrativních a rezidenčních projektů je Radim Passer.

Ve svých počátcích, v první polovině 90. let, se společnost Passerinvest Group orientovala na obchody s nemovitostmi a nabídku atraktivního bydlení v oblasti Královských Vinohrad v Praze 2, poté se stala středem jejího zájmu výstavba multifunkčního projektu BB Centrum. V současné době tvoří BB Centrum 11 dokončených budov s administrativními, rezidenčními a obchodními funkcemi a projekt se neustále rozrůstá. Jeho dokončení je plánováno na roky 2011 – 2012, kdy by jej mělo tvořit cca 20 budov. Nyní se areál rozprostírá na ploše 150 000 m2 a dosud proinvestované náklady na jeho výstavbu dosahují částky 8,5 mld. Kč.

„Letošní, pro nás jubilejní rok, je rokem velmi úspěšným – v jeho první polovině jsme dokončili další tři budovy BB Centra, které přivedly do oblasti Michle nejen nové nájemce, ale také rozšíření stávající nabídky obchodů a služeb,“ uvádí Radim Passer, zakladatel a předseda představenstva společnosti Passerinvest Group, a dodává: „I v budoucnu se budeme zaměřovat na kancelářské a bytové projekty. V BB Centru vyrostou další administrativní a rezidenční objekty, dva parky a křesťanské komunitní centrum, jež ještě více rozšíří nabídku volnočasových aktivit pro všechny věkové kategorie a jehož součástí bude i základní a mateřská škola. Připravujeme také několik nových projektů.“