Tiskové středisko

Tiskové
zprávy

8.6.2007

7. ROČNÍK TURNAJE BB C CUP ZNÁ JIŽ SVÉ VÍTĚŽE

V pátek 8. června 2007 proběhl již 7. ročník tradičního turnaje v sálové kopané, který nese příznačný název BB C CUP. Jeho pořadatel, společnost Passerinvest Group, vybral i letos pro tento turnaj sportovní halu Děkanka na Pankráci, ve které se sešlo osm týmů z řad nájemců administrativního komplexu BB Centrum - ČEZ, EDS, Huawei, Microsoft, OKIN FACILITY, Passerinvest Group, Puma a Ross.
Po lítém boji zvítězila nakonec společnost OKIN FACILITY, která od společnosti Passerinvest Group, jež se letos umístila na druhém místě, převzala štafetu vítězů a odnesla si putovní pohár. Třetí místo vybojovala společnost Microsoft, v jejímž týmu hrál také nejlepší střelec turnaje - Michal Holeček, který v zápasech dokázal nastřílet celkem osm gólů.
„Jsme rádi, že jsme se i letos zúčastnili BB C CUPu, neboť je to výborná příležitost k setkání s nájemci BB Centra, při kterém si zároveň můžete zasportovat. Během zápasů navíc vládla přátelská atmosféra, a tak doufám, že v této tradici fotbalových turnajů budeme pokračovat i v dalších letech,“ řekl na závěr turnaje v sálové kopané pan Daniel Kubeš, Office a Property Manager společnosti Passerinvest Group.