Tiskové středisko

Tiskové
zprávy

26.4.2007

ŠPIČKOVÝ FITNESS A WELLNESS KLUB

Již od začátku dubna tohoto roku mohou zájemci navštívit nový wellness a fitness klub Balance Club Brumlovka, který byl otevřen v obchodně administrativním komplexu BB Centrum v Praze 4. Svým vybavením, kvalitou služeb, individuálním přístupem ke klientům a přitažlivou atmosférou se řadí mezi nejlepší kluby svého druhu v Evropě.

Klub, situovaný v moderních prostorách architektonicky unikátní budovy Brumlovka, nabízí jak možnost aktivního pohybu, tak i příležitost odreagovat se od všedního shonu v příjemném prostředí sportovního centra. Je otevřen sedm dní v týdnu - v pondělí až pátek od 6:30 do 22:00 hod., v sobotu a neděli od 8:00 do 21:00 hod. „Každý člověk potřebuje ve svém životě trochu pohybu a odpočinku. V dnešní hektické době a při našem způsobu života si jen těžko hledáme to správné místo a čas. Balance Club Brumlovka chce v tomto pomoci. Klub je místem, kde je možné vykompenzovat pracovní stres aktivním pohybem a relaxací,“ říká Jan Vrabec, generální manažer klubu.

Tento v České republice ojedinělý klub je založen na bázi klubového členství, v čemž se odrazil trend, který se prosazuje ve všech špičkových světových klubech. Členům přináší nadstandardní služby a výhody, z nichž některé přibližuje Daniel Grafnetr, provozní a marketingový manažer klubu. „Klub se výrazně odlišuje od podobných zařízení svým individuálním přístupem ke klientům. Každý člen projde tzv. vstupní diagnostikou, při které společně zhodnotíme aktuální fyzickou kondici a způsob jak dosáhnout ideálního stavu vzhledem k věku, fyzické zdatnosti a pohlaví. Připravujeme celou řadu programů a lekcí koncipovaných pro malé skupiny zaměřené na prevenci civilizačních chorob, speciální tréninkové programy, pomoc při redukci váhy, antistresové lekce, hodiny na vyrovnání svalových disbalancí apod. Celý klub je vybaven čipovým systémem, od šatních skříněk až po bary. Členové tak u sebe nemusí nosit žádnou hotovost. Samozřejmostí je ručník, osuška, župan nebo prostěradlo do aqua zóny.“