Tiskové středisko

Tiskové
zprávy

26.4.2007

OBCHODNÍ A SPORTOVNÍ CENTRUM BRUMLOVKA OTEVÍRÁ!

Stavba Brumlovky o celkové ploše 5 000 m2 se 190 parkovacími místy byla zahájena v únoru 2005. Brumlovka se svými třemi nadzemními a třemi podzemními podlažími se nachází ve Vyskočilově ulici, je umístěna uprostřed pěší zóny a obklopena kancelářskými budovami Alpha, Beta a Gamma.

V prvním podzemním podlaží se nachází Autokosmetické Centrum Brumlovka. V obchodní pasáži v přízemí budovy je možno posedět ve dvou restauracích – italské Ristorante Pizzeria Grosseto a vegetariánské restauraci Maranatha, obě se zimními a letními zahradami. V prodejně BIANCO & ROSSO můžete zakoupit italské delikatesy. Na kávu či míchané nápoje pak zajít do kavárny PIT STOP CAFÉ. Pro příznivce golfu i jiných sportů je k dispozici trenažér aboutGolf, prodejna golfových potřeb UniGOLF a obchod se sportovním zbožím NIVO Sport. V přízemí se dále nachází pobočka České pošty, květinářství Kvítko Rebeca, prodejna tabáku a denního tisku DON PEALO a optika Novus Optik. V druhém podlaží budovy najdeme vlasové a kosmetické studio BOMTON®, dětský koutek Pohádka a wellness a fitness centrum Balance Clubu Brumlovka.

Balance Club Brumlovka zabírá část druhého a celé třetí podlaží. Pro své členy klub připravil nadstandardně vybavené fitness a kardio zóny, aqua zónu s pětadvacetimetrovým bazénem, páry, sauny, vířivku, apod. Z klasických cvičebních programů jsou v nabídce lekce spinningu, široká škála aerobiků a novinky ze světa sportu jako je např. BOSU. Klub také navíc nabízí lekce zaměřené na prevenci civilizačních chorob, speciální tréninkové programy, pomoc při redukci váhy, antistresové lekce, hodiny na vyrovnání disbalancí a další nadstandardní služby. Také střecha budovy vyzývá k relaxaci díky japonské sauně a sluneční terase.

„Brumlovka je nejlepším důkazem toho, že BB Centrum nabízí nejen prvotřídní pracovní prostředí, ale i možnosti sportovního vyžití a služeb jak pro zaměstnance společností sídlících v BB Centru, tak i pro obyvatele Prahy 4,“ uvádí Radim Passer, předseda představenstva společnosti Passerinvest Group. „Brumlovka rozšířila služby BB Centra a potvrdila tak naše záměry vytvořit z BB Centra moderní a živou městskou čtvrť,“ dodává.

Realizaci projektu připravila a financovala projektová společnost BB C Nová Brumlovka, a. s., ve které se jako akcionáři spojily společnosti PASSERINVEST GROUP, a. s., spolu s firmou MULTIPROJEKT GROUP, a. s. Autorem návrhu této budovy je ing. arch. Jan Aulík ze studia Aulík Fišer architekti, s.r.o., hlavní architekt BB Centra. Generálním dodavatelem je společnost Metrostav, financování bylo zajištěno pomocí HVB Bank.
www.brumlovka.com