Tiskové středisko

Tiskové
zprávy

2.4.2007

REFRESH YOUR BODY: NOVÝ WELLNESS A FITNESS KLUB V PRAZE OTEVŘEN!

Dnešním dnem se otevřely brány nového špičkového wellness a fitness klubu – Balance Club Brumlovka. Ten se nachází v budově Brumlovka v Praze 4 - Michli a je součástí obchodně administrativního komplexu BB Centrum. Svým vybavením, kvalitou služeb, individuálním přístupem ke klientům a přitažlivou atmosférou se zařadí mezi nejlepší kluby svého druhu v Evropě. Zároveň se zde mohou zájemci seznámit s nejnovějšími trendy v oblasti wellness, fitness a zdravého životního stylu.

Balance Club Brumlovka se rozprostírá na ploše 4 000 m2. V těchto prostorách lze najít kardio a fitness zónu s unikátním skladbou a počtem moderních strojů STAR TRAC ®, dva prostorné a plně klimatizované aerobní sály a také sál na spinning. Dále zde mohou návštěvníci využít aqua a relax zóny, kde se nachází 25metrový plavecký bazén, vířivka, sauny a páry. Celý koncept pak doplňuje sluneční terasa s japonskou saunou.
Tento v České republice ojedinělý klub je založen na bázi klubového členství, v čemž se také odrazil trend, který se prosazuje ve všech špičkových světových klubech. Balance Club Brumlovka je svým členům otevřen sedm dní v týdnu, pondělí až pátek od 6.30 hod. do 22.00 hod., o víkendu pak od 8.00 hod. do 21.00 hod. 

Podrobnější informace o jednotlivých službách lze nalézt na webových stránkách www.balanceclub.cz.

Pro širokou veřejnost je připraven v pátek dne 13.4.2007 DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ BALANCE CLUBU BRUMLOVKA. Zde si mohou během otevírací doby jednotliví návštěvnici prohlédnout za doprovodu členů týmu Balance Clubu Brumlovka všechny prostory klubu.

Další informace:
Hana Pavlíková
Passerinvest Group, a. s.
Marketing Director
E-mail: hana.pavlikova@passerinvest.cz
Tel: + 420 221 582 111

Daniel Grafnetr
Balance Club Brumlovka, a.s.
Operating and Marketing Manager
E-mail: daniel.grafnetr@balanceclub.cz
Tel.: + 420 241 402 089