Tiskové středisko

Tiskové
zprávy

10.11.2006

BALANCE CLUB BRUMLOVKA ZAČÍNÁ PRODÁVAT ČLENSTVÍ

Balance Club Brumlovka, wellness a fitness klub, který bude otevřen 2. dubna 2007 v budově Brumlovka při michelském BB Centru, začíná prodávat své členství. Předprodejní a informační centrum Balance Clubu Brumlovka bylo otevřeno 1. listopadu. Můžete zde získat všechny informace o klubu, o podmínkách zakoupení členství a pro první zájemce jsou navíc připraveny zajímavé nabídky: členství za zvýhodněných podmínek.

Balance Club Brumlovka je nový moderní wellness a fitness klub, který chce svým vybavením, kvalitou služeb, individuálním přístupem ke klientům a přitažlivou atmosférou nabídnout svým členům srovnatelné podmínky, jaké najdete ve špičkových klubech jinde ve světě. Zároveň se zde bude možné seznámit s nejnovějšími trendy v oblasti zdravého životního stylu, wellness a fitness. „Naším cílem je vybudovat pro klienty příjemné místo, kde si mohou nejen aktivně zasportovat, ale i příjemně relaxovat a odpočinout si. Chceme se stát sportovním klubem nabízejícím vysokou kvalitu služeb, osobní přístup ke členům a špičkové sportovní vybavení,“ říká PhDr. Jan Vrabec, CSc., generální manažer klubu.

Kromě klasického aerobního programu, nadstandardně vybavené fitness a kardio zóny, lekcí spinningu a aqua zóny s pětadvacetimetrovým bazénem, párou, saunami apod. chce Balance Club Brumlovka nabídnout lekce koncipované pro malé skupiny zaměřené na prevenci civilizačních chorob, speciální tréninkové programy, pomoc při redukci váhy, antistressové lekce, hodiny na vyrovnání disbalancí a další nadstandardní služby. K těm patří mimo jiné výkonnostní diagnostika, sestavení individuálního cvičebního plánu s orientací na požadovaný výsledek, stravovací a dietologické poradenství, dětský koutek a spousta dalších drobných důležitých doplňkových sužeb. „Klub by vás tedy neměl inspirovat pouze ke zvyšování sportovní výkonnosti a k získání kondice, ale především ke zvýšení kvality životní úrovně, snímání stresových zátěží a k nalézání tělesné a duševní harmonie jeho členů. Návštěva klubu se tak postupně stane očekávanou a běžnou součástí vašeho života,“ doplňuje David Huf, marketingový a sportovní manažer.

Balance Club Brumlovka bude založen na světovém trendu klubového členství. Pravidelné placení měsíčních poplatků, přijetí daných pravidel klubu a ztotožnění se s nimi, pravidelná návštěvnost – to vše je jistotou, jak nabídnout všem členům Balance Clubu Brumlovka stabilní úroveň služeb a udržet zaručenou kvalitu celého zařízení. Ta spočívá nejen ve špičkovém zázemí, ale i v kvalitě personálu a stálém rozvoji nabídky služeb a sportovního vybavení.

Balance Club Brumlovka bude zaujímat stěžejní prostor budovy Brumlovka, objektu o třech podzemních a třech nadzemních podlažích a celkové rozloze 5.000 m2. Bude umístěn ve velké části druhého patra a celém patře třetím, kde bude bazén, na ploché části střechy navíc najdete japonskou saunu, relaxační zónu a sluneční terasu, která bude ideálním místem pro odpočinek.

Předprodejní a informační centrum Balance Clubu Brumlovka najdete v budově Beta v BB Centru v Praze 4 – Michli, hned vedle restaurace Hacienda Mexicana.


PhDr. Jan Vrabec, CSc.
generální manažer
„Wellnes není péče o zdraví ve volném čase, ale péče o volný čas zdravým způsobem.“

Po absolvování Filozofické fakulty UK v Praze odchází v 80. letech do Rakouska, kde získává občanství. Zpočátku se zde věnuje trenérství aerobiku, lyžování a tenisu. Posléze se aktivně podílí na rozvoji teorie a praxe marketingu masového sportu, za což získává čestné uznání Rakouského ministerstva školství. V průběhu následujících let se podílí na koncepci a řízení několika špičkových světových klubů v několika zemích Evropy, např. Fit&Fun, Manhattan, Kimberlyland či Olympic Star.

David Huf
marketingový a sportovní manažer
„V každém z nás jsou zásoby energie, stačí je jen nalézt a aktivovat.“

David Huf začíná jako závodník aerobiku, později získává titul mistra ČR, opakovaně mistra Evropy a mistra světa. Svou 15letou praxi v oboru získal působením v českých i zahraničních fitcentrech. Je držitelem několika profesionálních licencí a mimo jiné ocenění Instruktor aerobiku roku 2000. Je autorem cvičebního seriálu v TV Nova a stálým korespondentem lifestylových magazínů. Působí také jako osobní trenér řady českých celebrit. V poslední době své praktické zkušenosti úročí jako autor nových sportovních stylů a konceptů fitness.
Balance Club Brumlovka

Předprodejní a informační centrum
BB Centrum, budova BETA
Vyskočilova 1481/4
140 00 Praha 4
Tel.: +420 241 402 089
Fax: +420 241 402 954
E-mail:info@balanceclub.cz
www.balanceclub.cz Otevírací doba pro veřejnost:

Pondělí 12:00 – 19:00 hod.
Úterý 12:00 – 19:00 hod.
Středa 12:00 – 19:00 hod.
Čtvrtek 12:00 – 19:00 hod.
Pátek 8:00 – 13:00 hod.