Tiskové středisko

Tiskové
zprávy

25.5.2023

Development Tour Brumlovka v rámci konference CRE v Praze

účastněte se mezinárodní oborové konference, kterou v Praze od 14. do 16. června pořádá prestižní organizace The Counselors of R

Kdy jindy než teď v červnu v Praze se dovíte o světových trendech v real estate, co nás čeká v budoucnu nebo získat poznatky, know-how ze zahraničí!

Zúčastněte se mezinárodní oborové konference, kterou v Praze od 14. do 16. června pořádá prestižní organizace The Counselors of Real Estate (CRE), a využijte příležitosti setkat se odborníky z celého světa, se kterými můžete sdílet zkušenosti a aktuální poznatky z oblasti nemovitostí. 

Součástí programu bude ve čtvrtek 15. 6. také komentovaná prohlídka Developement Tour pražské Brumlovky. Pro společnost Passerinvest Group je velká čest, že si organizace CRE vybrala lokalitu Brumlovka jako jedinou prohlídku v rámci své pražské návštěvy.

Všichni účastníci, kteří se na tuto konferenci a doprovodný program zaregistrují, mají unikátní přístup na nabitý program odborných přednášek i neformální setkání s kolegyněmi a kolegy z celého světa.

 Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost a zaregistrujte se zde