Tiskové středisko

Tiskové
zprávy

30.3.2023

Ředitelem rozvoje obchodu společnosti Passerinvest Group je Eduard Forejt

Eduard Forejt

Společnost Passerinvest Group, a.s. (dále jen Passerinvest), jmenovala Eduarda Forejta, novým ředitelem rozvoje obchodu. Rozšířila tak jeho dosavadní pozici o aktivity spojené s rozvojem obchodního týmu, plánováním a kontrolou obchodních aktivit i péči o klienty a partnery. Vzhledem k tomu, že se jedná o rozšíření pracovní pozice, zůstává i nadále v kompetenci E. Forejta rozvoj podnikatelských aktivit a akvizic společnosti Passerinvest.

„Rozšíření pozice o oblast obchodu vnímám jako další z atraktivních příležitostí růstu v mém profesním životě. Ostatně spojení těchto dvou pozic je logickým krokem. Vždyť obchod a rozvoj společnosti jdou ruku v ruce. Těším se i proto na vzájemné obohacení s kolegy o zkušenosti a know-how z real estate, stejně jako věřím, že naše spolupráce povede k další realizaci projektů a změn s přidanou hodnotu pro naše nájemce. Na nové pozici bych se i proto rád zaměřil na další prohloubení spolupráce obchodního týmu s tím technickým, abychom maximálně vytěžili potenciály společných znalostí, jak při přípravě budoucích projektů, tak při provozu těch již existujících.  Mé priority se tím pádem prakticky nemění, nadále budu usilovat o rozvoj Brumlovky a pražských Roztyl, ze kterých bychom rádi dotvářeli příjemné městské lokality, resp. kvalitní prostor pro práci, bydlení, ale i volný čas.“ komentuje rozšíření své pozice Eduard Forejt, ředitel rozvoje obchodu Passerinvest Group, a.s.

Eduard Forejt působí ve společnosti Passerinvest od roku 2018. V oblasti nemovitostního trhu se pohybuje od roku 1996 a své dosavadní zkušenosti získal mimo jiné také v české pobočce Jones Lang LaSalle (JLL), kde dříve působil na obchodních a vrcholových manažerských pozicích se zaměřením na komerční nemovitosti. E. Forejtovi je propůjčen titul CRE® (Counselor of Real Estate) prestižní americké organizace The Counselors of Real Estate®. Zároveň je prvním českým certifikovaným Fitwell Ambasadorem, New Yorské organizace Fitwell Cerfitication Systems. Ta si klade za cíl vylepšení veškerých budov a jejich okolí tak, aby na své uživatele i blízké komunity působily příjemně a zvyšovaly kvalitu jejich života. E. Forejt se věnuje také lektorské a přednáškové činnosti na ČVUT v Praze na Fakultě architektury. Pravidelně publikuje odborné články a aktivně se účastní významných obchodních konferencí.

Volný čas nejraději tráví se svou rodinou. K jeho dlouhodobě oblíbeným aktivitám patří sportovní střelba, hudba a slabost má také pro americké motocykly Indian a Harley-Davidson.