Tiskové středisko

Tiskové
zprávy

20.1.2022

Brumlovka (BB Centrum) uvítalo nového nájemce, díky němuž objevíte svět virtuální zábavy

V polovině prosince si prostory pražské Brumlovky (BB Centra) v Budově G pronajal nový nájemce – Avatar VR Park. Jedná se o největší park virtuální reality v České republice, který je zaměřen na virtuální a rozšířenou realitu. Návštěvníci zde naleznou akční, sportovní, balanční i vzdělávací hry. Prostory jsou vybaveny také VR kavárnou a jsou ideálním místem pro pořádání večírků a neotřelých firemních akcí. Majitelem a správcem budovy je Koncern Passerinvest.

Avatar VR Park nabízí širokou škálu herních atrakcí, které zaujmou nejen děti, ale i dospělé. Na ploše 500 m2 se rozkládá komplexní nabídka VR experience. Ve čtyřech herních světech je umístěno dvacet herních zařízení, jako jsou například single trenažéry a boxy, nebo velká multiplayer zóna určená až pro čtyři soutěživé hráče, kde je možné vyzkoušet oblíbenou „únikovku“ s rodinou nebo střílečku s kolegy. Návštěvníci mohou prožít také nezapomenutelný zážitek na adrenalinovém seskoku z mrakodrapu, nebo při letu nad ikonickými stavbami naší planety v těle orla.

„Brumlovka je ideálním místem pro náš VR Park, protože náš koncept přesně zapadá do tohoto moderního prostředí a zároveň zde sídlí mnoho společností, které s příchodem Avatar VR Parku mají možnost pořádat nezapomenutelné teambuildingové akce nebo se k nám přijít po práci odreagovat od reálného světa a všedních starostí. Výhodná je i lokalita, která je dobře dostupná městskou hromadnou dopravou i svým napojením na Pražský okruh a dálnici D1,“ uvedl Dan Broulík, jednatel společnosti Avatar VR media.

VR Park je možné navštívit každý všední den v odpoledních a večerních hodinách či o víkendech. Tento typ zábavy je vhodný pro celou rodinu a samozřejmostí jsou i dárkové poukazy, které potěší každého nadšence adrenalinu a zábavy.

„Virtuální realita a její možnosti se neustále posouvají dopředu a stávají se nedílnou součástí našich životů. Avatar VR Park patří v oblasti VR experience ke špičce a nabízí zábavné volnočasové aktivity pro děti i dospělé. Je proto skvělým doplněním služeb v našem areálu a věříme, že se stane dalším důvodem, proč Brumlovku navštívit a využít neustále se rozrůstající nabídku obchodů a služeb, kterou zde můžete najít,“ říká Lenka Preslová, vedoucí obchodního oddělení Koncernu Passerinvest.

Budova G pochází z dílny architektonického ateliéru ATELIER 8000 a byla dokončena v roce 2013. Nachází se na rohu ulic Michelská a Baarova. Budova G nabízí celkem 5 500 m2 kancelářských ploch a 1 000 m2 obchodních ploch v přízemí budovy. Ve třech podzemních podlažích je k dispozici 146 parkovacích míst pro nájemce i veřejnost. Budova G má střešní terasu s možností relaxace a vlastním vnitroblokem se zelení. Budova má vynikající dopravní dostupnost: autobusová zastávka Jemnická se nachází přímo před budovou (dvě zastávky autobusu od stanice metra C Budějovická a Kačerov), přímé napojení na Pražský okruh a dálnici D1. Momentálně je v této budově k dispozici kolem 1 600 m2 kancelářských ploch k pronájmu.

www.avatarpark.cz/