Tiskové středisko

Tiskové
zprávy

20.10.2021

Brumlovka se stává centrem dobře padnoucí košile

Jednu z několika retailových jednotek v přízemí Budovy B v pražském BB Centru si pronajal nový nájemce. Od října zde sídlí butik Anthony’s zaměřující se na společenské a „smart casual“ oblečení pro muže. Zákazníci si zde mohou vybrat ze širokého sortimentu několika předních britských značek, které jsou zárukou elegance a kvality. Majitelem a správcem Budovy B je Koncern Passerinvest.

BB Centrum jako významný pražský administrativní komplex pro nás bylo jasnou volbou. Přáli jsme si otevřít náš obchod co nejblíže našim cílovým klientům, abychom jim nakupování pokud možno zjednodušili. Díky tomu, že se zde nachází velké množství nejrůznějších firem a bankovních institucí, jsme svým zákazníkům nablízku a umožňujeme jim pořídit si kvalitní oblek v místě pracoviště, takže nemusí trávit svůj volný čas zdlouhavým objížděním nákupních center,“ vysvětluje volbu lokality nového obchodu Jiří Vlček, jednatel společnosti Anthony´s.  

Anthony’s se specializuje na kvalitní oblečení pro muže a nabízí široký sortiment sestávající z klasických obleků, košil, volnočasových kalhot, sak, triček i bot. Zákazníci zde najdou oděvy v mnoha velikostech a střihových variantách, tudíž si správně padnoucí košili či oblek vybere skutečně každý. Kromě vlastní kolekce nabízí butik také produkty dalších předních britských značek, jako jsou T.M.Lewin, Charles Tyrwhitt či Barker Shoes. 

Těší náš, že můžeme v BB Centru přivítat právě butik Anthony’s, který si náš projekt vybral pro umístění svého vlajkového obchodu. Bezpochyby sem přinese novou unikátní službu a rozšíří rozmanitou nabídku obchodů v rámci areálu. S výběrem prvotřídní módy od hlavy až k patě pro jakoukoli příležitost Vám zde v příjemném prostředí a atmosféře pomohou jejich vyškolení odborníci. Věřím, že Anthony’s ocení například zaměstnanci zdejších firem při návratu do kanceláří ze svých domovů nebo při přípravách na akce, které v BB Centru opět pořádáme,“ doplňuje Lenka Preslová, obchodní ředitelka Koncernu Passerinvest.

Budova B má v 8 nadzemních podlažích celkovou kancelářskou plochu 15 600 m2 a retailové plochy o rozloze 1 240 m2. Po rozsáhlé rekonstrukci dokončené v červnu loňského roku se zařadila mezi administrativní objekty kategorie A. Nabízí průchozí atrium s vodními prvky, zelení a lavičkami propojené s novým veřejným prostorem, náměstím Ellen G. Whiteové. Z retailových prostor zbývají k pronájmu v Budově B poslední dvě obchodní jednotky, jedna o ploše 92 m2 situovaná také na Vyskočilovu ulici a další o ploše 240 m2 se vstupem z ulice Želetavská. 

www.anthonys.cz/