Tiskové středisko

Tiskové
zprávy

4.10.2021

Pražskou Brumlovku provoní pečivo ze Zrna Zrnka

V říjnu přivítá Brumlovka na Praze 4 nového retailového nájemce, pekárnu Zrno Zrnko. Nová prodejna vznikne v prostoru o rozloze 80 m2 na rohu Budovy B s vchodem přímo z Náměstí Ellen G. Whiteové. Majitelem a správcem budovy je Koncern Passerinvest. 

Zrno zrnko je řemeslná pekárna, která používá jen ty nejkvalitnější suroviny a peče tradičně, poctivě a v souladu s moderními výživovými trendy. Zákazníkům tady nabídnou kvasový chléb a rohlíky nebo bagety zadělané omládkem, které jsou křupavé na povrchu a vláčné uvnitř. „Naše české a moravské koláče, stejně jako ostatní sladké pečivo bude vonět po másle, tvarohu, ovoci a povidlech. Lokalita Brumlovky je pro nás velmi výhodná, protože se naše pekárna nachází nedaleko v Nuslích. V lokalitě navíc pracuje velké množství lidí v rozmanitých firmách a právě je, stejně jako místní z okolí, rádi potěšíme naším řemeslem,“ uvádí Ondřej Kuchař, jednatel společnosti.  

Poptávka po řemeslných výrobcích vyrobených z kvalitních surovin v posledních letech výrazně roste a nejinak je tomu v našem blízkém okolí. Jsme proto velice rádi, že zde přivítáme službu, která uspokojí mlsné jazýčky těch nejnáročnějších požitkářů. Svým zákazníkům nabídne Zrno Zrnko také výběrovou kávu, kterou si zpříjemní svou ranní cestu do kanceláře, nebo si ji v letních měsících budou moci v klidu vychutnat spolu s výborným pečivem i na venkovní zahrádce. Ta oživí Náměstí Ellen G. Whiteové, slunné místo s výhledem na tryskovou fontánu nebo pohyblivou instalaci Davida Černého s názvem Brouk,“ dodává Lenka Preslová, vedoucí obchodního oddělení Koncernu Passerinvest.      

Budova B patří díky komplexní rekonstrukci z loňského roku mezi administrativní objekty kategorie A. Modernizace se týkala veškerých technologií zajišťujících funkční a komfortní pracovní prostředí, proměnou prošlo i nejbližší okolí. Budova také nově disponuje krásným průchozím atriem vybaveným lavičkami, vodním prvkem i zelení. Nyní je zájemcům k dispozici posledních 1 500 m2 volných kancelářských ploch. Z retailových prostor zbývají v Budově B k pronájmu poslední dvě obchodní jednotky, jedna o ploše 92 m2 situovaná na Vyskočilovu ulici a další o ploše 240 m2 se vstupem z ulice Želetavská.

m.facebook.com/Zrnozrnko/?ref=py_c