Tiskové středisko

Tiskové
zprávy

29.9.2021

Rekonstruovaná Budova B v BB Centru vítězem HOF Awards

Náměstí E.G. Whiteové před vstupem do Budovy B

Budova B v pražském BB Centru (Brumlovce) zvítězila v HOF Awards 2021 (Hall of Fame – Best of the Best) v kategorii Best of the Best Legacy (Redevelopment) Development jako nejlepší rekonstruovaná budova střední a jihovýchodní Evropy. Kompletní renovace vnitřních prostor, vnějšího pláště i okolí Budovy B byla dokončena loni v létě, v současnosti je budova téměř kompletně obsazena. V listopadu tohoto roku zde Passerinvest Group otevře nový koncept coworkingových a flexibilních kanceláří FLEKSI. 

Ocenění pro naši rekonstrukci v prestižní soutěži HOF Awards si velmi vážíme, protože je důkazem toho, že svou práci odvádíme dobře. V rámci areálu chceme nabízet prvotřídní kancelářské prostory, v nichž budou mít naši nájemci maximální komfort a které splňují nejnovější standardy administrativních prostor kategorie A. Renovace budov a neustálé investice do areálu Brumlovka jsou nedílnou součástí našeho přístupu k udržitelnému developmentu této lokality a vytváření kvalitního prostředí pro její uživatele. Vedle samotných budov tak klademe velký důraz i na přidanou hodnotou v podobě příjemného veřejného prostoru a bohaté občanské vybavenosti,“ uvedla k ocenění Lenka Preslová, obchodní ředitelka Passerinvest Group, a.s.

Budova B prošla kompletní rekonstrukcí zahrnující modernizaci všech vnitřních technologií, nové opláštění v zemitých odstínech nebo velkorysou střešní zahradu bohatě osázenou zelení. Cílem rekonstrukce bylo vytvořit kvalitní pracovní prostředí splňující veškeré nároky na pohodlí i ekologický provoz. V rámci renovace byl také zušlechtěn přilehlý veřejný prostor. Budova získala nové otevřené atrium s četnými možnostmi posezení, bohatou zelení a vodním prvkem, které slouží jako venkovní kancelář i relaxační plocha. Před budovou bylo také vybudováno nové Náměstí Ellen G. Whiteové se vzrostlými stromy a tryskovou fontánou.

HOF Awards Best of the Best byla založena v roce 2016 a oceňuje projekty roku z oblasti kancelářských, maloobchodních, rezidenčních a logistických nemovitostí, ale také společnosti působící na realitním trhu, banky a projektové manažery. Mezi nominovanými jsou každoročně vítězové soutěže CIJ Awards z jednotlivých zemí z regionu střední, východní a jihovýchodní Evropy. Passerinvest Group v minulosti toto ocenění obdržela i za rekonstrukci administrativní Budovy A na pražské Brumlovce.

 

www.passerinvest,cz

www.fleksi.cz

www.bbcentrum.cz