Tiskové středisko

Tiskové
zprávy

1.7.2021

Výjimečné FLEKSI prostory vznikají na pražské Brumlovce

Vítejte ve FLEKSI -   v listopadu 2021 otevřeme zcela nové flexibilní kanceláře a coworkingové prostory

V administrativní Budově B v pražském BB Centru (Brumlovka) budou v listopadu letošního roku otevřeny zcela nové flexibilní kanceláře a coworkingové prostory s názvem FLEKSI. Jedná se o první projekt tohoto typu od společnosti Passerinvest Group, která je zároveň vlastníkem a správcem budovy i celé lokality. Architektonický návrh prostor zastřešuje společnost Linstram.

Budova B nacházející se na hlavní Vyskočilově ulici přímo v samotném srdci Brumlovky prošla kompletní revitalizací a nabízí svým nájemcům kromě prvotřídního pracovního prostředí také krásnou střešní zahradu a unikátní vnitroblok s vodními prvky i zelení pro práci a relaxaci. Nově nyní Budova B nabídne výjimečný prostor s názvem FLEKSI, kde budou zájemcům k dispozici pracovní místa v coworkingu či uzavřených kancelářích. Bude zde také možné jednorázově či dlouhodobě využívat zasedací místnosti anebo uspořádat workshop, konferenci či firemní večírek. Designově zařízené FLEKSI prostory o ploše 3 000 m2 ve 3 nadzemních podlažích budou plně klimatizované, s bezbariérovým přístupem, samozřejmostí je vlastní recepce, zařízené kuchyňky a vysokorychlostní internet. Přístup bude zajištěn pomocí digitálního klíče (24/7), který bude součástí mobilní aplikace.

PRACOVAT, SETKÁVAT SE A POZNÁVAT je hlavní motto reprezentující FLEKSI kanceláře, kde si každý najde svůj „FLEK“. „Naším přáním je poskytnout klientům příjemný prostor pro práci, zatímco my se postaráme o jejich pohodlí a zajistíme veškerý provozní servis. Tímto konceptem se snažíme vyjít vstříc nejen velkým korporátním klientům, ale i poptávce ze strany menších firem a jednotlivců, kterým bychom rádi poskytli po jakoukoliv dobu minimálně stejný komfort a zázemí, které u nás oceňují naši dlouhodobí nájemci. Členové FLEKSI budou mít jedinečnou příležitost poznávat zajímavé lidi, sdílet s nimi své zkušenosti a sbírat cenné podněty, stanou se tak součástí komunity nejen projektu FLEKSI, ale i komunity celého BB Centra,“ uvádí Lenka Preslová, vedoucí obchodního oddělení společnosti Passerinvest Group.

Velkou výhodou projektu je nejen lokalita Brumlovky, která je sídlem mnoha významných českých i mezinárodních firem, ale také vynikající dopravní dostupnost. Budova se nachází na sjezdu z dálnice D1 a Městského okruhu s možností parkování na veřejných venkovních i podzemních parkovištích přímo u budovy. Nedaleko je také zastávka autobusů MHD a bezplatné areálové kyvadlové dopravy směr stanice metra trasy C Budějovická, procházkou k metru je to necelých 10 minut. Sportovní nadšenci z řad členů FLEKSI bezpochyby ocení kolárnu se sprchami a všichni ostatní zcela jistě veškerou občanskou vybavenost, kterou lokalita nabízí (restaurace, kantýny, kavárny, obchody, služby, sportoviště i parky).

Hana Gotwaldová, Operation Manager FLEKSI

Tel.: (+420) 221 582 111

E-mail: hana.gottwaldova@fleksi.cz