Tiskové středisko

Tiskové
zprávy

2.6.2021

První showroom ASKO v České republice sídlí v BB Centru

Novinka na trhu, švédská značka ASKO přináší inspiraci chytrého a designového řešení spotřebičů za hranicí dokonalosti a komfortu

 Nová prestižní značka domácích spotřebičů ASKO na českém trhu otevírá první svůj showroom v České republice v pražském BB Centru v budově Beta. Předváděcí prostory o rozloze 162,5 m2 se otevřou v červnu 2021. Architektonický návrh showroomu nezapře inspiraci Skandinávií a poskytne svým návštěvníkům jedinečný zážitek komfortu a dokonalosti. Budovu Beta, kde bude nový showroom umístěn, vlastní a spravuje Koncern Passerinvest.

ASKO je již více než 70 let synonymem exkluzivních spotřebičů, které přinášejí do domácností dokonalý soulad inovativních technologií a moderního, nadčasového designu v duchu skandinávských hodnot: spolehlivosti, péče o rodinu i zdraví a ohleduplnosti k přírodě i lidem. Značka ASKO nabízí spotřebiče pro vaření, uchovávání potravin nebo péči o prádlo, a to vždy s nejnovější technologií a funkcemi, vyzkoušenými šéfkuchaři a profesionálními provozy. Je tedy zaručené, že nyní nově uspokojí i tu nejnáročnější klientelu také v České i Slovenské republice.

Zákazníci se budou moci s domácími spotřebiči ASKO a jejich prémiovou kvalitou poprvé seznámit v novém showroomu v BB Centru na pražské Brumlovce v budově Beta ve Vyskočilově ulici 2A, a to od června 2021. Architektonický návrh showroomu vychází z konceptu ASKO, který bylo možné vidět například na prestižním mezinárodním veletrhu elektroniky a domácích spotřebičů IFA v Berlíně nebo v dalších zemích, kde jsou spotřebiče ASKO v nabídce. Poskytne návštěvníkům úchvatný zážitek za hranicí komfortu a dokonalosti, inspirovaný Skandinávií. Autorkami projektu jsou architektky Maša Kresnik a Saša Hribernik.

Multifunkční BB Centrum je pro nový showroom luxusních spotřebičů ASKO, určených pro kuchyně a prádelny, naprosto ideální. Sídlí zde mnoho prestižních tuzemských i zahraničních společností, je zde rozsáhlá rezidenční oblast a skvělá dopravní dostupnost i parkovací možnosti. Naše spotřebiče jsou technickou i designovou špičkou, která přináší radost z každé činnosti,“ uvedla Regina Netolická, Head of Marketing CZ/SK.

Jsme vděční za tak úžasné skloubení hodnot naší společnosti a našich nájemců. Nadčasový design, kvalitní zpracování a ohleduplnost vůči životnímu prostředí, jsou hodnoty značky ASKO, ale i my se tytéž kvality snažíme prosazovat v našich projektech. Zákazníci se tu tak budou moci seznámit s designovou špičkou domácích spotřebičů v prvotřídním prostředí,“ uvedla Lenka Preslová, vedoucí obchodního oddělení společnosti Passerinvest Group.

Budova Beta má 9 nadzemních a 3 podzemní podlaží a nachází se v centrální části BB Centra, na hlavní třídě Vyskočilova u nového Náměstí Brumlovka. Pochází z dílny architektonického studia Aulík Fišer architekti a byla dokončena v roce 2005. 

cz.asko.com/