Společenská odpovědnost

Společenská odpovědnost firem (CSR) je ve své koncepci „odpovědného vedení“ součástí každodenní činnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. CSR chápeme jako nástroj, který nám na poli ekonomickém, ale také sociálním a ekologickém, umožňuje zdokonalovat reputaci, posilovat důvěryhodnost a ve svém důsledku zvyšovat naši přitažlivost a viditelnost pro investory a upevňovat tak naši pozici na trhu.

Cítíme závazek vůči občanské společnosti, což se projevuje naší účastí na řadě sociálních projektů a podporou několika nadačních fondů. Snažíme se podporovat a udržovat naše interní i externí vztahy. Na základě pravidelných průzkumů spokojenosti také přizpůsobujeme služby pražského BB Centra potřebám našich nájemců.

Společnost PASSERINVEST GROUP, a.s. se v rámci své činnosti snaží přinášet svým klientům udržitelná řešení a minimalizovat svůj dopad na životní prostředí. Environmentální otázky a cíle jsou součástí našich podnikatelských rozhodnutí.  Všechny naše projekty jsou ohleduplné k lidem, kteří je využívají, i k životnímu prostředí – všechny novější mají certifikaci BREEAM, mezi naposledy dokončené projekty patří Budova G a DELTA v BB Centru nebo Nová Karolina Park v Ostravě.