Společnost

Volné
pracovní pozice

SALES TEAM ASSISTANT

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zájem o obor a chuť dále se rozvíjet
  • Proaktivita a odpovědnost v nadprůměrné míře
  • Přirozená komunikativnost a vysoká schopnost organizace práce
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Znalost AJ – min. úroveň B2
  • MS Office na dobré uživatelské úrovni
  •  Praxe v oboru real estate výhodou
  • Práce ve Photoshopu (popř. AutoCAD) velkou výhodou

Pracovní náplň

  • Administrativní podpora obchodního týmu
  • Příprava prezentací, dokumentů a dalších podkladů na schůzky s potenciálními nájemci a klienty
  • Asistence při vytváření obchodních nabídek (AJ, ČJ)
  • Grafické zpracování příloh nabídek či smluv (nejčastěji plánky prostor ve Photoshopu)
  • Archivace, evidence nabídek a dalších dokumentů
  • Komunikace s agenty a s potenciálními nájemci retailových ploch nebo menších office prostor