Společnost

Volné
pracovní pozice

SPECIALISTA INŽENÝRINGU

Pracovní náplň:

Koordinace schvalovacích procesů a zajištění jejich projednání v rámci celého developerského cyklu, tj. soulad s územně plánovací dokumentací, posuzování vlivů na životní prostředí, umístění staveb, povolení staveb, uvedení do trvalého užívání, změny staveb nebo jejich částí.

Spolupráce se zpracovateli projektové dokumentace včetně přípravy zadání jednotlivých záměrů, přípravy podkladů, koordinace a kontrola v průběhu zpracování projektové dokumentace.

Požadujeme:

-      vzdělání v oboru stavebnictví minimálně na úrovni SŠ

-      Praxe v oblasti schvalovacího procesu (územní plán, EIA, územní a stavební řízení, kolaudace, změny staveb) na straně investora

-     Pracovní zkušenosti na straně státní správy vítány

-      Znalost MS Office (Excel)

-      Schopnost samostatné práce

-      Příjemný a vstřícný přístup

-      Výborné komunikační a prezentační schopnosti

-      Spolehlivost, pečlivost a flexibilita

-      Aktivní přístup k řešení problémů

Nabízíme:

- práce na plný úvazek (standartně uzavíráme smlouvu na 1 rok, poté prodlužujeme na dobu neurčitou)

- příjemné pracovní prostředí v české úspěšné firmě

- zajímavé a dlouhodobé uplatnění na mimořádných projektech

- 5 týdnů dovolené, dovolená za odpracované roky navíc

- nadstandartní benefity (sick days, příspěvek na lékařské služby, příspěvek na studium anglického jazyka, další vzdělávání, bonusová složka)

V případě, že Vás tato pozice zaujala a splňujete-li kvalifikační předpoklady, prosím zašlete svoje profesní CV na hr@passerinvest.cz a v předmětu zprávy prosím uveďte SPECIALISTA INŽENÝRINGU. Děkujeme.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů PASSERINVEST GROUP, a.s. a FLEKSI prostor, a.s. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.