Společnost

Volné
pracovní pozice

IT SPECIALISTA - JUNIOR

Popis pozice

  • Zajištění provozu interní IT infrastruktury a uživatelů
  • Denní komunikace a podpora uživatelů, řešení / analýza potřeb a požadavků
  • HelpDesk/e-mail, tickety.
  • Připojení a konfigurace mobilních zařízení do podnikové sítě (WiFi, Mail)
  • Práce s HW / Sledování životního cyklu uživatelského HW.
  • Výběr, nasazení a provozování vhodného uživatelského HW (komunikace s dodavateli).
  • Instalování a správa klientských stanic (Win10, Office, ASPI, Codexis, MP, Helios, TaxEdit, MultiCash atd.)
  • Instalování a konfigurování periférií.
  • Zakládání nových uživatelských účtů v AD a MS Exchange.
  • Vytváření a rušení uživatelů v MP – lektoři, recepční atd.
  • Správa přístupového systému v Balance Clubu Brumlovka (dceřiná firma)
  • Řešení operativních úkolů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe v oboru IT nebo elektro
  •  Všeobecný přehled v oblasti IT
  • Zálibu / zájem o IT a kladný vztah k IT a moderním technologiím
  • Aktivní přístup
  • Spolehlivost, pečlivost, dochvilnost
  •  Komunikační schopnosti
  •  Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Zajímavou a kreativní práci
  • Práci na HPP, případně nižší úvazek (i při studiu)
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Zázemí stabilní české společnosti

V případě, že Vás tato pozice zaujala a splňujete-li kvalifikační předpoklady, prosím zašlete svoje profesní CV na  hr@passerinvest.cz a v předmětu zprávy prosím uveďte název pozice. Děkujeme za pochopení.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů PASSERINVEST GROUP, a.s. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.