Společnost

Volné
pracovní pozice

SENIOR PROJECT MANAGER

Pracovní náplň:

-       Organizace výběrového řízení na projektanta(y) a dodavatele

-       Jednání se státní správou, správci sítí, poskytovateli energií atp.

-       Zajištění potřebné projektové dokumentace staveb nebo jejich částí a následná kontrola v průběhu projektování na základě technických standardů budovy

-       Spolupráce s právním oddělením na tvorbě a uzavření SOD

-       Řídící a koordinační práce v průběhu projekčních prací a realizace projektu

-       Stavební dozor při realizaci projektu

-       Cenová jednání s dodavatelem, fakturace

-       Zajištění měsíčních zpráv dokumentující aktuální stav stavby

-       Průběžná kontrola prostavěnosti finančních prostředků v návaznosti na „project balance“

-       Organizace přejímek prací a kontrolních dnů investora na svěřeném projektu

-       Tvorba a kontrola dílčích harmonogramů

-       Administrace dokumentů

-       Kontrola a dozor nad odstraňováním vad a nedodělků

-       Organizace a kontrola provádění zákonem daných zkoušek, evidence a archivace dokumentace o provedených zkouškách

-       Zapojení správce budovy do předání budovy

-       Kolaudace, předání a uzavření stavby

-       Pomoc a spolupráce s obchodním a právním oddělením při jednání s nájemci, kupci

-       Řídící a koordinační práce v průběhu projekční přípravy a realizace fit-outu nájemců

Požadavky:

Vzdělání: VŠ technické zaměření

Praxe: 5 let u dodavatelské firmy, na stavbě nebo v developmentu

Znalost práce na PC: MS Office

Jazykové znalosti: AJ min. B2

Řidičský průkaz:není nutný

Zdravotní způsobilost: Pozitivní vyjádření závodního lékaře

Charakterové a osobnostní vlastnosti a dovednosti: Organizační a komunikační schopnosti, bezkonfliktnost, technické myšlení, výborná prostorová a plošná představivost, technická tvořivost, zvýšené nároky na preciznost, zodpovědnost, loajalita

Mimořádné smluvní náležitosti: ne

Požadavky na doplnění kvalifikace: Žádné, pouze průběžné vzdělávání

Nabízíme:

- práce na plný úvazek (smlouva na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčito)

- příjemné pracovní prostředí v české firmě

- 5 týdnů dovolené

- nadstandartní benefity (sick days, příspěvek na studium anglického jazyka, další vzdělávání, bonusová složka)

V případě, že Vás tato pozice zaujala a splňujete-li kvalifikační předpoklady, prosím zašlete svoje profesní CV na  hr@passerinvest.cz . V předmětu zprávy prosím uveďte název pozice. Děkujeme za pochopení.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů PASSERINVEST GROUP, a.s. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.