EN
EN

Společnost

Volné
pracovní pozice

PROPERTY TEAM ASSISTANT

Do našeho týmu hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici Property Team Assistant

Kvalifikační předpoklady:

  • Vzdělání: SŠ technické zaměření
  • Praxe: Alespoň 1 rok v oblasti Property výhodou
  • Znalost práce na PC: MS Office
  • Jazykové znalosti: AJ min. B2
  • Řidičský průkaz: není nutný
  • Zdravotní způsobilost: Pozitivní vyjádření závodního lékaře
  • Charakterové a osobnostní vlastnosti a dovednosti: Klientský proaktivní přístup, dobrá organizace práce, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, loajalita
  • Mimořádné smluvní náležitosti ne
  • Požadavky na doplnění kvalifikace: Žádné, pouze průběžné vzdělávání

Pracovní náplň:

  • Podpora týmu Property management
  • Správa skladu a archivace dokumentů
  • Administrace dokumentů
  • Kopírování dokumentů a zakládání do šanonů
  • Pochůzky po úřadech
  • Organizace drobných výběrových řízení
  • Vedení zápisu na pravidelné porady
  • Kompletace smluv
  • Agenda BB Centrum Klubu
  • Evidence bankovních garancí