Společnost

Volné
pracovní pozice

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Pracovní náplň:

-         samostatné vedení podvojného účetnictví a daňové agendy svěřených účetních jednotek dle platné legislativy ČR

-         vystavování vydaných faktur podle předaných podkladů

-         zpracování došlých faktur a vytváření platebních příkazů

-         účtování bankovních výpisů

-         evidence majetku, zpracování odpisů, zařazování nového majetku

-         zpracovávání daňových přiznání dle platné legislativy ČR

-         komunikace s finančním úřadem a příprava podkladů pro případné kontroly a komunikace s nimi

-         zpracování účetních závěrek, dokladových inventur a další podkladů potřebných pro řádně vedené účetnictví

-         spolupráce s auditory a příprava podkladů na audit účetní závěrky

-         zpracování vyžádaných výstupů z účetnictví

Požadujeme:

-      SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

-      Praxe na obdobné pozici minimálně 3-5 let

-      Velmi dobré teoretické a praktické znalosti účetních standardů a české daňové legislativy (zejména DPH a DPPO)

-      Znalost MS Office (Excel)

-      Schopnost samostatné práce

-      Spolehlivost, pečlivost a flexibilita

-      Aktivní přístup k řešení problémů

-      Příjemný a vstřícný přístup

Nabízíme:

- práce na plný úvazek (smlouva na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčito)

- příjemné pracovní prostředí v české firmě

- 5 týdnů dovolené

- nadstandartní benefity (sick days, příspěvek na studium anglického jazyka, další vzdělávání, bonusová složka)

V případě, že Vás tato pozice zaujala a splňujete-li kvalifikační předpoklady, prosím zašlete svoje profesní CV na  hr@passerinvest.cz . V předmětu zprávy prosím uveďte název pozice. Děkujeme za pochopení.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů PASSERINVEST GROUP, a.s. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.