Společnost

Volné
pracovní pozice

CONTROLLER JUNIOR

Popis pozice

- Sestavování provozních rozpočtů společností ve skupině a jejich vyhodnocování

- Příprava různých pravidelných i ad hoc analýz

- Příprava reportů pro management společnosti

- Účast na projektech v oblasti controllingu

- Spoluúčast na provozu a rozvoji interního systému pro správu dat

- Identifikace možných rizik a příležitostí ve společnosti a navržení dalšího postupu

POŽADUJEME / Profil kandidáta

- VŠ ekonomického směru

- Praxe na pozici v controllingu či auditu min. 1 rok výhodou

- Znalost účetnictví a finančních výkazů

- MS Excel na vyšší uživatelské úrovni

- Analytické myšlení

- Smysl pro detail

- Důslednost, pečlivost, spolehlivost

- Aktivní přístup

NABÍZÍME

- Práce na plný úvazek

- Nadstandardní zaměstnanecké benefity

- Odpovídající mzdové ohodnocení

- Zázemí stabilní české společnosti

- Přátelské a motivující pracovní prostředí

V případě, že Vás tato pozice zaujala a splňujete-li kvalifikační předpoklady, prosím zašlete svoje profesní CV v českém a anglickém jazyce na hr@passerinvest.cz. V předmětu zprávy prosím uveďte název pozice. Děkujeme za pochopení.