Nová Karolina Park

Mezi významné administrativně-obchodní projekty společnosti PASSERINVEST GROUP patří i Nová Karolina Park. Jedná se o architektonicky ojedinělý projekt, který je citlivě umístěný do nově urbanizovaného území Ostravy a tvoří pomyslnou vstupní bránu ve směru od historického jádra města. Nová Karolina Park nabízí v šesti nadzemních podlažích téměř 24 700 m2 prvotřídních kancelářských ploch; ty doplňuje dalších 3 800 m2 ploch určených pro obchody, služby a gastronomii. Kromě atraktivních kancelářských prostor s flexibilní možností dělení pater je v budově i podzemní podlaží s 280 parkovacími místy. 

Návrh projektu Nová Karolina Park vzešel od architektů Víta Másla a Davida R. Chisholma ze CMC architects. Generálním dodavatelem stavby je společnost GEMO OlOMOUC. Podobně jako budova Delta v BB Centru bude i tento projekt společnosti PASSERINVEST GROUP certifikován dle BREEM, metody sloužící k hodnocení staveb z pohledu jejich udržitelnosti.

V případě zájmu prosím kontaktujte:

Hana Kuncířová

Tel: +420 736467550

E-mail: hana.kuncirova@passerinvest.cz

www.novakarolinapark.cz
  • administrativní budova a obchodní jednotky
  • přibližně 24 700 m2 pronajmutelných kancelářských ploch a 3 800 m2 maloobchodních ploch v přízemí
  • 280 parkovacích stání
  • architekt: CMC architects
  • Majitel a správce: Passerinvest Group
  • Nájemci: Česká Spořitelna, UniCredit Bank, Raiffeisenbank, ABB, Stora Enso, Ness Technologies, Y Soft Corporation, Zoot, Notino 

Budova D

Budova ALPHA

Budova BETA