Budova FILADELFIE

Budova FILADELFIE se svými 17 nadzemními podlažími a atraktivním designem tvoří dominantu celého komplexu BB Centra. Budova nacházející se na Želetavské ulici byla dokončena na podzim roku 2010. Celková pronajímatelná plocha objektu činí 34.000 m2, z toho obchodní prostory 3.500 m2, kanceláře 30.500 m2, parkovacích míst v podzemí je k dispozici nájemcům i veřejnosti celkem 940. Kancelářské prostory jsou plně obsazené, největší plochu má pronajatou společnost Unicredit Bank, dalšími nájemci jsou ŠKODA AUTO, Pioneer Investments, Fresenius Kabi a sídlo zde má také developer projektu BB Centra společnost PASSERINVEST GROUP. Součástí objektu je střešní terasa, kantýna a obchodní pasáž s rozmanitou nabídkou obchodů a služeb (supermarket Albert, dm drogerie, klenotnictví, nehtové studio, krejčovství, květinářství, bageterie a vinotéka).  

Výborná dopravní dostupnost: autobusová zastávka kyvadlové dopravy přímo před budovou, další linky MHD 100 m (jedna zastávka od stanice metra linky C - Budějovická), přímé napojení na magistrálu, Pražský okruh a dálnici D1.

  • Adresa budovy: Želetavská 1525/1, 140 00 Praha 4

 

www.bbcentrum.cz
  • novostavba administrativní budovy
  • přibližně 34 000 m2 pronajmutelných ploch, 940 parkovacích stání
  • generální dodavatel: PSJ, a.s.
  • architekt: DaM
  • obchody a služby: albert, dm, Express Sandwich, čistírna a prádelna Net Industry, JK Kudláčková Jewels., květiny Romantika, Nehtové studio - Radka Chválová, Puzzle Salads, Kafe-kafe-kafe

Budova D

Budova A

Budova G

Budova ALPHA

Nová Karolina Park

Budova BETA

Rezidenční park Baarova